Moje panenky co jsem dostala k Vánocům :))

Čááu, tento článek bych chtěla věnovat panenkám co jsem dostala k Vánocům!! vím že jsem slibovala že vám nafotím moje ostatní věci ale rozhodla jsem se, že s nimi udělám obrázkové video!! :)) a tady fotečky mých new panenek :))) omlouvám se za kvalitu u některých fotek, fotila jsem je včera večer a byla pěkná tma no...

Tady jsou všechny v krabicích:

Napolovic rozbalené:

A už rozbalené:

Tady celá moje sbírka Monsterek:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!