Moje panenky co jsem dostala k Vánocům :))
Čááu, tento článek bych chtěla věnovat panenkám co jsem dostala k Vánocům!! vím že jsem slibovala že vám nafotím moje ostatní věci ale rozhodla jsem se, že s nimi udělám obrázkové video!! :)) a tady fotečky mých new panenek :))) omlouvám se za kvalitu u některých fotek, fotila jsem je včera večer a byla pěkná tma no...
Tady jsou všechny v krabicích:
Napolovic rozbalené:
A už rozbalené:
Tady celá moje sbírka Monsterek:
Komentáře
Okomentovat