Nový blog.cz
Čááu, tak co říkáte na ten nový blog.cz ?? no vzhled se mi vcelku líbí, ale vadí mi že už nebudu moct vědět o komentářích u starších článků! A je to takový nezvyklý, byla jsem zvyklá na ten starý blog.cz, teďka je to takové složitější!! :// hnedka bych ho vrátila zpět... ale bohužel s tim nic nenaděláme no.. musíme si zvyknout! ;DD já už věděla od začátku že to bude horší (jako vždycky)! :D jo a dneska měl být konec světa :DD přiznám se že jsem se trochu bála a včera byla vzhůru až do půlnoci :DD a navíc strašili ve zprávách že nás navštíví upíři a mimozemšťani a ať si připravíme pistole :DD tak jsem si pro jistotu vytáhla kuličkovku :DD jinak taky jsem si řekla že Draculaury (upírky) se bát nebudu :DDD jo a konečně nám začínají naše milované Vánoční prázdniny... hurááááá :))) no tak už půjdu, pááááá
Moje Neferka, vyhrabala jsem starší fotku :DD
Komentáře
Okomentovat