Nový vánoční dess

Ahojky, blíží se Vánoce a tak přišel nový dess! :)) Co na něj říkáte ?? podle mě je úúžasný a zase mi ho dělala Cleo de Nile !! :)) asi jste si všimli že mám skoro pořád modré designy, a to proto že modrá je moje nejoblíbenější barva !! :)) na designu jsou Toralei, Nefera, Cleo, Spectra a Abbey protože to jsou moje nej Monsterky !! :)) samozřejmě úplně nej je Neferka a pak Cleinka!! :DD jinak zítra jdeme o tělocviku bobovat, tak to se mega těšíím, protože já tělocvik nenávidim a hlavně ty přihlouplý hry co hrajem, tak se aspoň krapet ulejem !! :D Moje kamarádka Planeta Aneta vám to potvrdí, ona chodí do 9. třídy a já do 8. třídy a tělocvik máme spojený, takže tam zítra budem spolu !! :DD :)) a jinak dneska je magický den 12.12. 2012 !! tak si ho užívejte protože toto už nikdy nezažijem !! :DD tak zatíím ahoj

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!