Tak už tu máme 2. adventní neděli! :))
Čaukýý, tak máme tu už 2. adventní neděli!!! nějak to rychle utíká :))
Vánoce tu za chvíli budou společně s mými novými Monsterkami. :))
Snad budou Vánoce na sněhu, ale asi jo, protože tedka hlásejí hodně chumelení. :))
A už máte zamrzlé rybníky ?? u nás už ano, a včera jsem dokonce bruslila. :))
Jinak co si přejte k Vánocům?? je mi jasné že panenky a věci Monster High, ale co místo nich ?? :)
Já si ještě přeju egyptské povlečení, oblečení, CD One Direction, náhrdelník s klíčem, vojenský batoh a další....
Tak zatím ahojkyy :))))
Komentáře
Okomentovat