Zítra Vánoce! Yeah! :D

Jupíí zítra Vánoce!! :)) tak se nemůžete dočkat jako já?? :))) hlavně se těším že mi přibydou 3 nové Monsterky!!! :))
Zítra tu přes den nebudu, až večer, abych vám napsala co jsem dostala... :))
A jaký máte na zítřek program?? no tak až zítra vstanu budu s rodiči dělat chlebíčky, pak pojedem s menšim stromečkem na hřbitov, mamka bude dělat oběd a já mezitim rozešlu miliony SMS s přáníčky :D.. až se najíme tak půjdu zdobit stromeček a poslouchat přitom koledy.. vím že skoro všichni už mají stromeček nazdobený ale my ho zdobíme až na Vánoce.. no až ho nazdobím tak budu koukat na pohádky a budeme hrát s rodiči společenské hry, no pak bude večeře a po večeři se jdu na chvíli podívat ven a pak přijde Ježííííšek :DDDD takhle u nás většinou probýhají Vánoce :DD no nic tak já pádím, a zítřek si pořádně užijte a určo taky na blogy napište co jste dostali!!! :)))) pak další den dám fotky dárků!! :)) tak áááhoj

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!