Dneska bylo vysvědčení a dostala jsem Rochelle
Čaukyy, tak co výzo?? U mě fajn, ale samý jedničky nebyly :DD to víte... 8. třída!! :DD
Volala jsem mamce a říkala jsem jí jaké mám známky, a bylo poznat že má radost! :)
Když přijela z práce tak mi podala tašku s nápisem DRÁČIK, a já hned tušila co v ní bude :))
Hned jsem vytáhla krabici co v tašce byla, a vykoukla na mě Rochelle!! :))
Byla jsem úplně happy a mamce dala pusu :DD Už mám 14 MH!!!! :))
Prý tam byla už poslední a mamce se moc líbila :))
Dostali jste také nějakou Monsterku za výzo?? a kdyžtak jakou???
Je božííí♥ jinak upadly mě od ní ty křídla... držely jí tam jenom za ten plast :// a ted jí tam už nedržej, taky se vám to stalo vy co jí máte?? ale stejně se mi bez těch křídel líbí víc ;))
Komentáře
Okomentovat