Populární příspěvky z tohoto blogu
Poslední den ve škole!
Ahojky, lidi! Také někteří z vás mají školu ještě v pondělí a v úterý? Jak pondělí prožijete? Já se osobně se svým vysvědčením, nechlubím!- Při první příležitosti ihned ho spálím a půjde to do koše!. Jde o to, že já každý rok měla samé jedničky a teď je to otřesné! Zkazila mi to fyzika. Příští rok se budu muset prostě víc snažit. * Ale teď k tématu ;)!. Pondělí, prožiju jako normální den.. Ale budu si připravovat věci na ten tábor a na příjezd k Áje, už se moc těším! Sraz má být 1.7. a tak doufám, že to výjde! ;), Každopádně jsme podle mně na 100% rozhodnuté, že se sejdem, ale ne na 100% rozhodnuté, že budu u Áji spát, tak nevím. Každopádně určitě budou nějaké selfie!!! ;) :D.- Abyste měly oč zdání jak jsme si od Áji daleko tak to je různé.. Mám oddělenou péči od otce je to 121 km, a to není moc, ale od matky je to 152 km. Naštěstí pojedu od otce. !!. (zdroj, Niccol)
Komentáře
Okomentovat