Můj nový časopis Monster High :))
Ahoooj, takže se vracím na tento blog, hlavně kvůli vám, četla jsem si ty komenty, a úplně mě to dojalo... ;)) jinak mám new časopis Monster High... mamka mi ho dneska sehnala v jedné trafice..
Je krásný, ale mohl by být lepší!! Mohli by ty komixy vymýšlet, a né dělat podle seriálu! Dárek je prstýnek, ale řeknu vám.. mohli by k těm časákům dávat lepší dárky.. příště bude nějaká Monstertetovačka... jinak ještě pro zajímavost.. máte tam životopisy Spectry a Holta.. :)) a ještě deníček Spectry.. mé 5. nej Monsterky :)) a tady foto časáku a dárku
Máte ho také?? a co si o něm myslíte??
Komentáře
Okomentovat