Pozastavení na neurčito

Ahoj, jak napovídá nadpis, pozastavuji na dobu neurčitou! Nevím kdy se vrátím..možná už nikdy.. néé kecáám :DD nedokázala bych nadobro opustit tento bloček.. jen si dávám pauzu... tak se nezlobte a vynechte mě prosím z kontrol Affs, děkuji. A ohledně těch fotek, dám je sem až se sem vrátím. A samozřejmě vám přeji krásný Nový rok 2013, můj blog bude mít v Únoru 1. narozeniny tak se těším. :)) Tak zase někdy.
Vaše Neferča.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!