Volby

Ahoj, tak co říkáte na volby prezidenta??? No já jsem naštvaná, hrozně jsem fandila Schwarzenbergovi... a samozřejmě to vyhrál Zeman!!! Ach jooo... ale pro mě bude Schwarzenberg prezidentem i tak :))
Já mám Schwarzenberga ráda a docela se mi líbí :DD (nesmějte se prosím) a jeho prohru jsem probrečela a já se za to nestydím!!!!!
Zeman měl 54,80% a Schwarzenberg měl 45,19%
A komu jste fandili vy???
Omlouvám se že tento článek není o MH :DDD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!