Blog má 1. narozeniny!! :))*

Ahojky, tak nadešel ten slavný den! Tento bloček má 1. narozeniny! :) Před rokem jsem si ho založila!
Mám z toho radost, že jsem tu vydržela už rok, většinou jsem na svých blogách skončila po pár měsících! :DD Především bych chtěla poděkovat vám, že sem chodíte a píšete komentáře, protože kdyby na tento blog nikdo nechodil a nepsal komentáře, tak by se tohoto bloček nedožil :DD
A moc vám děkuji za vysokou návštěvnost, jednou měl blogísek návštěvnost přes 300 lidí za den!! :))
Jo a mám ještě otázečku, změnili byste něco na tomto blogu? Je tady snad něco co Vám tu chybí nebo to tady snad není?? Tak odpovídejte piště komentíky jsem moc ráda za každý Váš komentář!
Tak všechno nejlepší ty můj milej zlatej blogísku! :))*♥

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!