Happy Birthday planetaaneta.blog.cz!!
Čauky, tákže jeden z mých nej bločků slaví 1. narozeniny!!!!!
A čípak to je bloček?? No Anetky... je to jedna z mých nej kamarádek!!!
Už se známe asi 8 let, páč chodíme na stejnou školu!!!:))
Tak přeji všechno nejlepší tvému bločku Anet, a hlavně musí ještě dlouho vydržet!!:))
A vyrobila jsem ti malé překvápko.. takové přáníčko :DD dala jsem na něj Čtyřlístek, vlajku Francie, Cleo de Nile a taky tvého 1. sněhuláka, kterého jsi udělala tuto zimu :DD Dala jsem ti tam prostě věci, které máš ráda!!!!! Snad se líbí♥♥ MTR
Komentáře
Okomentovat