Jsem úplně HAPPY!

Ahoj jsem HAPPY! A proč?? protože jsem si před chvílí objednala panenku MH! A jakou??
To se dozvíš, když klikneš na Celý článek!! ;))

Budu mít
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jeď ještě dolů!!! :))
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ještě :DDD
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
To je napětí co??? :D
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
No dobře, už toho nechám! :DD Budu mít
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
CLEO DE NILE PICTURE DAY!!!!!

Mám velkou radost! Bohužel u nás ji nikde namají, tak jsem si ji musela objednat na internetu!
Naštěstí jsem našla docela levnou stránku, takže v poho! :))
Na tuto Cleinku jsem si dlouho šetřila, taky si chci koupit nějakou monsterku za své peníze, a né aby mi je kupovali rodiče! :DD
Je naprosto božíí!♥

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!