Mám časopis Monster High ;))

Čauky, tak mám nový časopis Monster High!! :))
Pro informaci.. včera vyšel, tak ho ještě seženete :))
Je hlavně o Operettě :)) jinak je božíííí, zase doporučuji ;))
Je tam životopis Operetty a Jacksona! :))
Plakát je s Operettou :))) Jak říkám.. tento časopis je prostě plný Operetty :DD
Dárek je náramek a tetovačky... :DD
Mooc se mi tento časopis líbí, máte ho také??

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!