Končím s panenkama Monster High!
Ahoj, tak to jednou muselo přijít :((( KONČÍM NADOBRO S PANENKAMI MONSTER HIGH!
Už mi jich 18 úplně stačí a další nechci!!! Chtete vědět důvod??? Tak klikněte na CELÝ ČLÁNEK a dozvíte se to!! A já bych vám to doporučovala přečíst!!!!!!
APRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍL!
Hahahaha dobrý co?? :DDD nebojte! S panenkama Monster High NEKONČÍM! Budu je sbírat dál a navíc moje další monsterka bude Skelita! :DDD Panenky Monster High jsou moje zlatíčka a já s nimi nechci nikdy skončit a chci je sbírat pořád♥♥♥♥ Dělají mi radost.. a jsou jako moje sestřičky! :))
Tak schválně... kdopak se nachytal???? :DDDDD
A jinak si užijte dneska Apríl s Velikonocemi... tak páá Vaše Neferča♥
Komentáře
Okomentovat