Mám Abbey Roller maze
Ahoooj, dneska byli rodiče dokupovat věci na Velikonoce a mě se nikam nechtělo tak jsem zůstala doma. Když přijeli tak vyndávaly věci a pak mě zavolali ať jdu za nimi tak jsem šla. A taťka mi podal tašku s nápisem Dráčik.
Tak jsem se hned podívala co je ve vnitř a vykoukla na mě Abbey Roller maze!! Byla jsem strašně šťastná, no vlastně ještě jsem!!! :))) Řekli mi že to mám k Velikonocům a že nebyla ani drahá :)) A ptala jsem se jich na Skelitu jestli jí tam měli, a prý že ne :(( byla vyprodaná .. ale to neva!!! Tak už mám 18 MH!!!! za chvíli 20.. protože si plánuju koupit Skelitu a pak ještě uvidíím :)) Máte taky tuto Abbey? Co na ní říkáte? Podle mě je suprrr a už mám 3 Roller maze! A také mám 3 panenky Abbey... basic, skull shores a roller maze :DD no však já mám Abbey moooc ráda ♥ Áá já ten Dráčik miluju, díky němu jsem získala plno úžasných panenek a věcí :)))
A tady fotečky
Moje sbírka :)*
Moje Roller maze(MH na kolečkových bruslích)
Komentáře
Okomentovat