Mám Clawdeen Scaris!! :))
Ahoj, mám už 17 monsterku a to Clawdeen Scaris!!! Už jsem nadobro ukončila to čekání na Clawdeen basic, protože si myslím že se stejně nevrátí, a když ji někdo prodává tak strašně draze!! Nemohla jsem této Clawynce odolat, tak mi jí taťka koupil!! :)) Stála mě 650 Kč,- tak to je supr cena ne?! :))) strašně moc se mi líbí a byla tam jako poslední kus! Rozhodovala jsem se mezi touto Clawy a mezi Skelitou! Ale vyhrála Clawynka (tátovi se totiž líbila víc :D). Měli tam spoustu panenek MH!!!!! :)) Měli tam Scaris, Roller Maze, Ghouls Rule, Skull Shores a dalšííí.... to vše v našim Dráčiku ;)))
A tady fotečky :))))
Moje všechny monsterky
Komentáře
Okomentovat