Mám Howleen Wolf Dance Class a už mám rok Operettu!

Ahooooj, mám pro vás 2 zprávy!
Ta 1., že mám doma Howleen Wolf Dance Class! Dneska jsem totiž navštívila Dráčik a oni jí tam měli a poslední kus, tak jsem měla štěstí. :)) Už je to moje 16. monsterka! Wow, byla bych happy kdybych měla 20 monsterek!!! :DD tak tady fotky... omlouvám se za kvalitu jsou foceny mobilem. :DD Já skoro všechno fotím fotákem tak jsem pro dnešek udělala změnu!




A ta 2. zpráva je že už rok mám mojí 2. monsterku Operettu!!! :)) Před rokem jsem si ji koupila, tak jsem zase nafotila nějaké fotky!! Zase jsou foceny mobilem :DD








!!!!DON'T COPY!!!!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!