Už je to rok, co mám panenku Neferu!!

Ahoj, tak už je to rok, co mám mojí 1. MH panenku Neferu!!! To to uteklo!!!♥ Jsem nadšená... už rok sbírám panenky Monster High :)) Na počest jsem nafotila pár foteček Neferky :))







Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!