Už mám rok panenku Spectru basic!!

Čáááu, tak už mám rok moji milovanou panenku Spectru basic, která je již nesehnatelná!! :))) Je to supérrr♥
Minulý rok jsem byla v Tescu, a tam si ji koupila :)))
A na počest fotky








!FOTKY JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!