Veselé Velikonoce!!!! :))
Čauko, tak vám přeji Veselé zítřejší Velikonoce!!!
Těšíte se??? Já ani ne! :D
Už máme udělaný kraslice, tak jen zítra čekat na koledníky! :DDDD
K nám jich chodí vcelku hodně, už brzy ráno, tak se moc nevyspím!!! :/ :DD
Tak jako.. kdo ty Velikonoce sakra vymyslel??? Proč to nemůže být naopak že by holky chodily s pomlázkou na kluky!! :D Bylo by to rozhodně lepší...!!! A hlavně nesnáším moje sousedy, vždycky maji pěkně štiplavou pomlázku...:DDDD
A nezapomeňte se někde schovat, jako já každý rok ve skříni :DDDDDDD
Tak vám přeji aby jste to ve zdraví přežily..... :))) Mám totiž pro vás takové menší překvápko na léto, napíšu o tom v dubnu :))) Tak se těšte!
Ještě zítra doma a pak zase do školy... oh bože! Já nechci do školy, je tam nuda a blbí lidi (až na několik vyjímek :D) a hlavně děsní učitelé!!! Někteří jsou v poho, ale třeba nesnáším učitelku na tělocvik :XXXXXX
Ale nechci tu probírat školu...... :DDD Tak jo, loučím se, pááááá ;))*
Krásné kraslice :D♥
Komentáře
Okomentovat