Kterou si mám vybrat?? :33

Ahoj lidičky, mám problém! K narozeninám nebo za výzo dostanu nějakou monsterku! Ale já nevim jakou! Mám na výběr: Clawdeen basic, Frankie basic, Frankie school out a nebo Purrsephone+Meowlody!
Z těchto si mám vybrat!!! Opravdu nevím jakou! Nejlépe asi Purrsephone+Meowlody, protože ty ještě nemám... jenže když mám takovou příležitost získat nějakou tu vzácnou basic.... protože víte co, Frankie mám na kolečkových bruslích a Clawdeen mám scaris... tak já opravdu nevím jak se rozhodnout, tak snad mi pomůžete, protože jsem bezradná :DDD
A ještě kdyby někdo nevěděl jak vypadají, tak sem dám obrázky!

Clawdeen basic:

Frankie basic:

Frankie school out:

Purrsephone+Meowlody

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!