Mám Skelitu :D♥

Ahojky, dneska jsem byla na ušním protože jsem měla cosi s levým uchem, a pak mě táta dovezl do Dráčiku, a já se tam šla podívat, jestli tam náhodou nemají Skelitu. :))
A měli jí tam Poslední kus :DD ♥ Popadla jsem ji a koupila si jí :)) Už je to moje 19. monsterka!
Která pak bude ta 20.??? :) No já sama nevím, uvidíme :)) A a pár photos :DD



My sbírka :DDD Pořád je nějak přehazuju :DD tak se nedivte že některé jsou přehozené :DD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!