Dnešek byl super.. :))
Čauko! Jak se máte?? já úplně nejvíc super! Dneska jsem byla s rodinou na Rallye, bylo to fakt moc super ;))
Když jsme tam byli ráno, tak se jedno auto vybouralo, tak závod skončil :// tak jsme tam jeli ještě odpoledne... a to už bylo dobrý.... nikdo se nevyboural ;)) a já natočila po kouskách video.. na to se pak podívejte máte ho pod tímto článkem ;))
Ale jako to odpolední Rallye mělo začít ve 13:15 a začalo ve 14:15 -_- Tak jsem fotila s tetou různý krávoviny :DD Potok, telefonní sloupy, rybník, lidi atd. :DDD A taky jsem chytala výtlemy z tetiných poznámek :DD A pak když už to začalo tak jsem se soustředila jenom na ty závodní auta a natáčela to ;)) Ale taky byly dešťové přeháňky, a já jediná vzala deštník tak jsme se museli všici vejít po něj :DD Njn, jen já se o všem starám! :DD A když závod skončil, tak jsme jeli ještě k tetě... ta uvařila kafe a čaje... rozdělala sušenky, arašídy, chipsy atd... a kecaly jsme :DD no prostě úúža den!! jsem prostě dneska štastná! ale opravdu! :) jsem štastná že jsem si ten dnešek parádně užila a taky protože..... NO TO VÁM NEŘEKNU! :DD ale dozvíte se to :))) tak zatím se mějte, loučím se... a doufám že aktivita se bude lepšit... :)))
A zhlédněte to video... :)) Ikdyž pochybuji že to dokoukáte celý :DD
Baví vás taky Rallye?
Komentáře
Okomentovat