Dnešek... :))

Čau! Dnešek byl supr! Spala jsem až do půl 11 :DD Tak jsem se naobědvala a jela jsem s tátou nakoupit do města věci na roládu, kterou jsme chtěli udělat... ! :)) Neprozradím jakou :PP ale je to recept mé nej nej nej herečky :D♥
A věřte nebo né, ale povedla se!!! :) A byla výborná... no však když je to recept mé milované...... :DD
No pak jsme jeli znovu do města okouknout tablety.... tablet dostanu k narozkám nebo za výzo... a koukli jsme se do Albertu a já si tam koupila nový časopis Monster High, prstýnek Briliantina a letní šaty Monster High!! :)) jsem z toho happy... a na těch šatech je napsáno že je to od 14ti let!! Takže Monster High není pro malý kdyby něco!! ;)))
Zítra vám sem dám fotky ;)) A zítra do školy... ach jo!!!! Ale příští týden ve čtvrtek jedem na výlet ta to je super, a v pátek se fotíme :))) Moooc se těším :) Ještě tedka půjdem 2 dny, pak víkend a ještě 7 týdnů školy... :DD ale těším se na ten poslední týden v červnu ;)) a zrovna na začátku týdne v pondělí, budu mít narozky a to se zrovna myslím budou odevzdávat učebnice.. tak to bude dobrý dárek :DDD no nic, tak zatím!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!