Mám Clawdeen basic a mám výhru... :))
Ahoj lidi, jsem strašně mooooc štastná.. mám totiž Clawdeen basic... ANO! JÁ JÍ MÁM! Všichni jistě víte že už moc k sehnání není ale já ji přesto sehnala ;)) Stála mě 925 a to zas tak hrozný není, protože normálně jí seženete tak za 2000 .... :DD
Tak jsem moooc ráda.. už ji mám jakoby k narozkám xDD A taky už mmám doma mojí výhru z té soutěže.. tak a tady fotky!
Je prostě úžasná a dokonalá :*** ♥ Máte ji taky??
A výhra:
Samolepka, Krutopřísnej deníček, Rozvrh hodin, Záložka Ghouls Rule, Samolepka Ghouls Rule, DVD-Hrůzy pátečních večerů a Proč se příšerky zamilovávají.
Největší radost mám z toho DVD a taky Krutopřísnej deníček je úža. :) Ale ze všeho mám radost ;)) Natočím o tom video.
Komentáře
Okomentovat