Moje 20. MH je.....
Ahoj... dneska jsme byli (8. třída a 9. třída) na přednášce a pak jsme mohli chodit po městě... :))
Já si zašla ke kadeřnici :DD A pak jsem si koupila MH speciál, jídlo, tužidlo na vlasy (poradila mi to kadeřnice) a pak svou 20. MH..... :))) Jakou?? To se dozvíte když kliknete na celý článek!!!
Koupila jsem si
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
..
Jdi ještě dolů xDD
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
..
..
.
.
.
..
..
.
.
.
Koupila jsem si
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
Ghoulii Scaris!! :) Ano! už 20. MH!!!
A pár fotek:
Pár dotazů:
Co jsi dneska dělal/a?
Máš také Ghoulii Scaris?
Pokud ne, chtěl/a bys jí?
Líbí se ti tato Ghoulia?
Kolik máš celkem MH panenek?
Komentáře
Okomentovat