Už rok mám Toralei!
Ahoj, tak už utekl rok od toho co mi přišla moje 4. panenka Toralei! :)))
Tak jsem nafotila několik fotek, a musím říct že se mi některé opravdu povedly! :D :)
To je tím že venku je hezky, příroda krásná... co jiného si přát :)* :D Tak se hezky fotí.... :))
Snad se fotky budou líbit....
Pár dotazů:
Líbily se Vám fotky?
A která nejvíc?
Máš taky Toralei panenku?
Komentáře
Okomentovat