Vyhrála jsem soutěž na Monster High Česká republika!

Ahoj, právě prožívám neskutečné štěstí! Vyhrála jsem totiž soutěž na facebookové stránce Monster High Česká republika!
Měla se vyfotit fotka, někde na výletě, na procházce atd. :) A 2 nejpovedenější fotky vyhrály!
A zrovna moje byla ta úspěšná! Vyfotila jsem svoji Frankie s elektrickým sloupem. :D Protože Frankie+elektřina jde do sebe. :DD Nemohla jsem tomu uvěřit, skákala jsem do vzduchu. :DDD A co jsem vyhrála??
No nechte se překvapi, do konce týdne to snad budu mít doma.. ale panenka to není no :DDD

Jinak tuto fotku jsem posílala:
Líbí?

Jinak ta 2. výherkyně posílala fotku Howleen v lese. :))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!