14.6. 2013

Ahoj, jak se máte? Já vcelku super.. :) Dneska jsme byli se třídou na stavební škole.. a co jsme tam dělali?? Soutěžili!! ;)) A samozřejmě jsme se tam porozhlédli atd. :))
Měli jsme se rozdělit do 4 skupinek.. :DD A chodilo se po stanovištích ;)) A za všechno se dostávaly body!
Prvně se hrála přehazka... a normálně všechny 4 družstva hrály.. a hrálo se se 3 míčy.. takže prdel :DD
Pak jsme měli vyrobit z papíru králíka-origami :D Naše skupinka byla nejrychlejší takže dostala nejvíc bodů ;))
Pak jsme měli stavět nějaký domeček z cihel, a poznávat různé dělnické nástroje :DD Např. Vodováha, Olovnice, Štětka :D
A ještě stavět jakoby z takových kostek komín.. a kdo postavil největší, dostal nejvíce bodů... :))
Pak nás ještě ti středoškoláci učili dělat různé věci na počítači.. např. návrh domu atd. :DD Mě to vysvětlovala jedna sympatická holčina.. tak super ;))
No a pak bylo vyhláško soutěže... NAŠE SKUPINKA VYHRÁLA! :))
No a jelikož tam bylo více škol.. tak z každé školy vyhrála jedna skupinka.. tak z každé skupinky musel jít jeden člověk, tam mu předložili papír a dali otázky. Samozřejmě jsem zase musela jít jááá. A z té jiné školy šla moje kámoška Klára, tak jsme pak pokecaly. :DD A co jsem vyhrála?? Metr... :DD a Klára karty s logem tej školy :DD A ti ostatní nějaký trička nebo co. :DD
Byli tam hlavně otázky z matiky, a na matiku jsem levá takže... :DD
A pak když jsme odcházeli, a každému ti učitelé dali tašku a v ní různé věci... např. tam byl: blok, propiska, hlavolam... :DD
Tak vážně super den :))))
A jak jste si dnešek užili vy?? :)) Co jste dělali??

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!