Baví vás tento blog?
Čauko, zajímalo by mě jestli vás baví pořád můj blog..protože jestli ne, tak s ním končím. Připadá mi že mám čímdál menší návštěvnost a méně komentářů. Ale mě už docházejí nápady co přidávat! A jestli se vám tento blog nelíbí a nebaví vás to tu, tak já s ním skončím! Napište do komentářů co si o tomto blogu myslíte, a co mám pozměnit atd.! Chci aby se vám to tu líbilo.. ale vážně nevím co přidávat.. a taky mě nebaví některé urážlivé komentáře, nejradši bych to všechno ze vzteku zahodila... ale to já prostě nedokážu.. ale říkám si že nemá cenu mít blog, který je nudný
Komentáře
Okomentovat