HOLIDAYS!

Ahojky tak konečně dnes je výzo a začínají naše milované prázdniny-holidays.
Jak vám dopadlo výzo?? Mě dobře. :))
Hlavně že už jsou prázdniny. :D Mám takových plánů.
A už si prázky užívám, zítra budu s mýma kámoškama na pouti, a půjdem na houpací loď a tak.. :DD
Je to taková menší vesnická pouť. Bude v sousední vesnici. :))
Až bude pouť v mojí vesnici tak si chvilku budu muset počkat. :DD Bude kolem 20. července.
Jen doufám že bude pěkné počasí pocelé prázdniny.

Jinak na prázdniny mám naplánováno (jde to po sobě):
Tu pouť, která bude zítra
Pojedu k jedné blogerce, z blogu MH na pár dní a ona možná pojede ke mě
Nejspíš pojedeme na dovolenou
Předpouťová grilovačka s příbuznými
Bude pouť v mojí vesnici
Sraz blogařek W.I.T.C.H.

Jinak samozřejmě budu chodit ven s kámoškama, budu se chodit koupat, jezdit na kole atd. :) Ale toto jsou ty hlavní události, na které se příšerně těším. :DD
Tak se zatím mějte, zítra vám napíšu o tej pouti. :))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!