Mám narozeniny... :)

Ahojte, moje milovaná Affska a milí návštěvníci blogu... :)
Dneska mám narozeniny!! :) Je mi 14 let!! :))
A co jsem dostala? Hrníček s mým jménem, kytici chrp (miluju chrpy, chrpa je moje nej květina), bonbonieru, Toffifee, nějaké oblečení a to nejlepší... tablet!! :)
Z toho tabletu mám největší radost!!! :)) Je vážně super♥♥
A dneska mám rok Cleo de Nile school out, tak sem dám zase fotky... ale né dneska, ale zítra... :)
Ani nemůžu uvěřit že už mi je 14 let, a asi si na to nezvyknu.. :D pořád jsem zvyklá že mi je 13 xDDD
Dneska to s mýma BFF tady z blogu MH oslavíme♥♥ Budeme volat na skypu atd. :DD
A konečně poslední týden školy :))) Jsem mooc ráda, dneska jsme odevzdávali učebnice, zítra pojedem do nějaké galerie, ve středu jdem opíkat buřty, ve čtvrtek jedem do kina a v pátek výzo... :) a pak prázdniny... juhůůů ♥
Tak jo, tak se zatím mějte. :)) Vaše Neferča.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!