Tý jo, to je ale hic! xDD

Ahojky, venku je už skoro léto (v pátek začne) a je fakt strašně hic!! :DD
Venku už se to nedá vydržet, je to počasí ideální pro bazén, rybník atd. :DD
Tak co už jste se koupali?? :))) Já už jo ;)))
Normálně já jsem šla včera domů ze školy asi 6 kiláků domů pěšky xDD A já myslela že mě z toho klepne a že se zbláznim xDD
Už jsem ani skoro nedošla... málem jsem omdlela :DD
Půlku cesty jsem šla po silnici a půlku lesem... v tom lese jsem málem omdlela... bylo tam tak dusno xDD
A ještě ten batoh těžký na zádech... no už nikdy víc xDD
Ale zase jsem vcelku ráda že je teplo, alespoň můžeme chodit nalehko... :))
A v pondělí budu mít 14. narozeniny :)) a co dostanu?? Nechte se překvapit xPP pak vám to sem všechno vyfotím... ale s MH ani nic :DD
A nejlepší je že už se skoro vůbec neučíme.. dneska jsme se učili jen o matice.. jinak o ostatních předmětech jsem byli na počítačích a na televizi xDD
Taky se už neučíte??? :))) A v pondělí na moje narozky odevzdáváme učebnice... yeaah' ;))
No už za chvíli budou prázdniny :))
Co plánujete?? No já toho plánuju xDD a nejlepší je že pojedu k jedné blogerce tady z MH blogu, a ke které?? To je překvápko xDD ikdyž už asi tušíte ke které... ;)) a pak budeme mít sraz blogařek W.I.T.C.H., na který se taky strašně moc těším :)* a pak budu u tety a s kámoškama venku atd. :))
No a ještě se chci zeptat, máte skype?? jestli ano.. tak si mě koukejte přidat ;)) :DD
Můj skype je: kocourekcerticek
A jmenuju se tam Nefďulka a na obrázku mám Elsu z Maturity Duchů. :))
Tak se mějte ghouls! ;) Vaše Neferča.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!