Včera to byl rok, co jsem dostala panenku Cleo
Ahojky, včera už to byl rok co jsem dostala Cleo de Nile schools out :)) Je to moje 5. monsterka!
A je to taková narozeninová monsterka ♥
A jelikož bylo v posledních dnech venku krásně, tak jsem nafotila fotek docela dost..
Tak si je běžte prohlédnout.. ;))
Ten zdroj na fotkách je napsaný proto, že by nějaký chytrák zase zkopíroval nějakou tu fotku a vydával ji za svoji...
Otázky:
Jaká fotka se vám líbí nejvíce?
Máte taky tuto Cleo?
Pokud ne, chtěli by jste ji?
Komentáře
Okomentovat