Včerejšek - 29.6. 2013

Ahoj, rozhodla jsem se vám napsat o celém včerejšku, protože to bude stát zato. :) Bude to docela sloh, takže kdo si chce počíst ať klikne na Celý článek. :)) A kdo ne, tak ať si alespoň přečte kousek. :))
Děkuju. ;)

Takže včera jsem ráno vstala, nasnídala se a šla na notebook. Pak byl oběd, měli jsme svíčkovou. :)) A jeli jsme na návštěvu k tetě. Potom když jsme se vrátili, šla jsem na můj tablet a volala přes skype chvíli s jednou blogerkou a pak jsem jela na to hlavní... na pouť!! :))
Sešla jsem se tam s kamarádkou Natálkou M. a stavily jsme se ještě pro jednu kamarádku Majdu D. :))
Když jsme pak došly na pouť, já a Natálka jsme šly na houpací loď, Majda nešla protože si myslela že jí po tom bude špatně, přitom to bylo úplně v poho. :)) S Natálkou jsme seděly uprostřed, a bylo to fajn. :)) Pak jsme šly všechny 3 na trampolínu kde jsme vyváděly jak něco. :DD A hlavně se nás nedalo přeslechnout jaké jsme vydávaly zvuky. :DD
Pak jsme si šly koupit pendreky, já s Natálkou jsme si koupily jahodový a Majda melounový. :))
Když jsme pendreky dojedly, šly jsme se projít k jednomu koupališti a tam jsme kecaly a pouštěly si písničky. Asi za půl hodiny jsme se zase vrátily na pouť. :)
Potom Natálka koupila jahodovou cukrovou vatu, a všechny 3 jsme jí snědly. :DD
Ještě jsme si zakoupily hranolky a dostaly jsme zdarma lízátka. xDD
Pak jsme s Natálkou šly zase na tu houpací loď, protože jsme se do ní lépe řečeno zamilovaly. :DD A tentokrát jsme seděly úplně vzadu, a byl to masakr... :DD Vážně to bylo něco.. a smály jsme se :DD
Uviděla jsem tam ještě mýho bratrance s tetou. :)) Tak jsem je pozdravila. :)
Majda ještě koupila svýmu tátovi perníkové srdce. :))
Pak jem šla ještě s Majdou na trampolínu. :DD Natálka hledala záchod. XDD Do kadibudek se jí nechtělo. :DD
A my jsme tam měly u stromu položený energitáky, ale nějakej malej kluk je nám bez dovolení vypil!!! A to tam byl jeho táta.. a tomu to bylo jedno!! My na něj z trampolíny řvaly že je to naše ale nic.. tak nám to vypil... a byl to malej harant..
Pak volala Majdě naše kamarádka Lucka Ž., jestli je na pouti, a ona řekla že jo.. ale že je s ní ještě Natálka a já. Lucka byla ráda že tam jsme taky. :DD Tak jsme se s ní sešly.
Majda šla zakoupit další jahodovou cukrovou vatu, a tentokrát jsme na ni byly 4. :DD Takže byla rychlejc snědená. ;)
A zase jsme kecaly. :DD Pak Lucka říkala že by chtěla jít na houpací loď, a jestli nechceme některá jít s ní. Majda že ne, a Natálka že už se jí tam nechce. :D No hádejte kdo s Luckou šel?? No samozřejmě že zase já!!! :DDD A nejlepší jak u jedné atrakce chlap: Pojďte se pobavit, pojďte se povozit.. a Lucka na něj: Drž hubu... :DD A pak jsme z toho nemohly. :DD A u pokladny na houpací loď jsem potkala mojí další kámošku Barču. :) S Luckou jsem si sedla dozadu, já ještě zavolala tetu s bratrancem ať se jdou na nás podívat a teta mě fotila. :DD A já ještě to natáčela ten pohled jak se to houpe. :DD
A nejlepší bylo, že už to bylo k večeru tak byla prodloužená jízda. :)) A my s Luckou tam chytaly výtlem. :DD A pak tam ještě přišli moji rodiče. :))
Pak když jízda skončila, vystoupily jsme, tak jsem viděla Barču jak za rohem zvrací... :(( Bylo mi jí líto..
Pak mi Natálka psala SMS že se šly s Majdou projít... :DD Tak jsme šly s Luckou na trampolínu.. no tam byla taky sranda jak něco. :DD Hopsaly jsme jak šílenci... :DDD A pak já jsem jí řekla: Podívej se na támhleten pár.. a ona.. na ty dvě holky?? A já: To je kluk s holkou! :DD A obě výtlem.. ale ten kluk zezadu vypadal fakt jak holka :DD
Pak jsem Lucce řekla jméno a příjmení toho kluka. A ona z toho vymyslela předělávku na holčičí jméno a řekla to strašně nahlas a ten kluk zrovna kolem tej trampolíny prošel a slyšel to, ale dělal jakoby nic xDDDD takže trapas.. :D a obě jsme fakt vyprskly smíchy a objaly se :DD
Pak nás zavolala ta ženská že máme slízt dolů. :DD Pak jsme šly s Luckou se podívat na skupiny. :DD
Málem nám praskly ušní bubínky. :DD A když jsme jedna té druhé chtěly něco říct, musely jsme řvát, protože přes tu hudbu nebylo nic slyšet. :DD Lucka si pak šla koupit colovej pendrek a jedly jsme ho spolu. :DD
Když Lucka s Natálkou odjely a Majda už musela domů, šla jsem za rodiči, bratrancem a tetou. :))
Zase jsme kecali, byl tam ještě mýho táty kámoš a jeden pán z mojí vesnice (táta mojí kamarádky Monči). :))
Byla taky sranda... :DD Tomu kámošovi mýho táty je nějak přes 30, ale mě se vcelku líbil. xDD A dokonce mě vyzval k tanci xDD Já byla štěstím bez sebe. xDD A ten pán z mojí vesnice vyzval k tanci mojí tetu. xDD a táta mojí mamku. xDD A mě se hrozně líbilo když ten kámoš mýho táty se mnou kecal a chytil mě kolem ramene. :DD Já musela zčervenat. :DD Ještě jsem se táty nenápadně zeptala jestli ten kámoš má manželku xDD a on prý že ne... :D mmmm :DD xDDDDDD
Ale bylo to vážně supr. :DD Na pouti jsme byli nějak do půlnoci a pak jsme šli domů.
Na pouti jsem byla od 13:15 do 00:00 :DD
Byl to vážně skvělý den, na který nikdy nezapomenu♠♠♥♥
A tady vám dávám pro zajímavost video, které jsem natočila na lodi, když jsem na ni byla s Luckou Ž. :)) Ale už se to moc nehoupalo, vytáhla jsem mobil pozdě. :DD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!