Záplavy

Ahoj, jistě všichni víte že tedka jsou skoro v celý ČR ty záplavy, no děs!
Chci vám řáct, že v našem kraji (Na Vysočině) to nehrozí ;)) Tak já se nemám čeho obávat...
Někteří nechodí kvůli záplavám ani do školy... to není fér :DDD
Tak se ptám:
1) Hrozí u vás záplavy???
2) Nebo už vás postihly záplavy?
3) Za jak dlouho myslíte že to skončí?
4) Jak tomu zabránit?
5) Chodíte do školy?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!