Dnešek 10. 7. 2013

Ahojky. :))
Píšu trošku později než Kačka, protože jsem měla plno práce. xDD
Dneska jsme normálně vstaly ve 13.10! :D Náš rekord jako! :DDD
Njn, šly jsme spát až v 2.15. :DD
Rovnou jsme se tedy naobědvaly.. oběd byl opět výbroný.. a Kačky táta nás zavezl opět na koupák. :DD
Po příjezdu jsme si roztáhly osušky na trávu, převlékly jsme se do plavek, namazaly jsme se opalovacím krémem, vzaly si potápěčské brýle a šly do nejmělčího bazénu. :D
Dělaly jsme stojky a nově naučené kotouly. ;)) :DD
Koupily jsme si nový duhový míč aby jsme si mohly házet a dělat s nim kraviny. :DD
Stál 70,- Kč. :DD
Tak jsme šly hned do vody a házely si s ním, a Kačku trefil do obličeje, tak jsme chytaly výtlemy. :DD
Když nás to ve vodě moc nebavilo a vyhládlo nám, šly jsme si něco koupit k jídlu. :DD
Koupily jsme si 2x žlutou limo a 2x párek v rohlíku. :))) :D
Pak jsme šly zas do bazénů. :))
Dělaly jsme to co vždy - stojky, kotouly a potápěly se. ;))
Asi po dalších 2 hodinách plavání, jsme si šly koupit 1 langoš, který jsme si rozdělily na půl a kofolu. :DDD Byly jsme jak prasata od toho. xDDD
Jak jsme dojedly už se nám moc nechtělo do vody, tak jsme šly ke svým věcem. :))
Tam jsme si položily peněženky a šly si mastné ruce od langoše umýt do brouzdaliště. :DDD xDDDDD
Když jsme tam začaly lézt, tak mě to tam uklouzlo a ještě jsem k tomu blbě šlápla, tak jsem sebou švihla a natáhla se do brouzdaliště. :DDD Děsně mě pak bolela noha, a já nevěděla jestli se mám smát nebo brečet. xDD Začaly jsme se s Kačkou smát až jsme se obě válely v brouzdališti. xDDD A kolem chodili lidi a čuměli na nás jak na blbce.. takový velký holky a v brouzdališti. :DD Vypadalo to vtipně a trapně. :DDD
Pak jsme se chtěly už převléknout, ale z každé strany na nás koukali lidi. :DDD Akorát z jedné strany ne, jenže tam měli zase nějací lidi položené oblečení a boty. :DD
Tak jsme to oblečení a i boty odhodily a málem nás ten pár, kterému ty věci patřily uviděl, tak jsme musely pryč. :DD
Jakmile uviděli svoje poházené věci, zakroutili hlavami stejně jako ten plavčík, kterému jsme udělaly podobnou věc. xDD Chytaly jsme velké výtlemy. xDDD :DDDDD
Musely jsme se jít převléknout jinam. :DD
Asi 10 min. jsme hledaly místo kde se převlečeme a pak jsme jej našly - strom za volejbalových hřištěm. :DDD
Potom jsme se převlékly za tím stromem a šly k autu. :DD
Byl to super, ale bohužel už náš poslední společný den. :´(( Tedy ještě zítřek ale to už jedu od Kačky pryč. :(((
.
.
.
Jenže mám tu výbornou zprávu!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

POJEDE KE MĚ KAČKA!!!!!!!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!