Dnešek 26. 7. 2013

Ahoooj! Jak už jistě víte přijela ke mě Kačka (○Lagoona○Blue○) z mh-moje-monsterky.blog.cz! :)
Přijela kolem 4 hodiny! :) S radostí jsme se přivítaly :DD
S Kačkou jsme šly do mého pokoje, a ona si tam vybalila svoje Monsterky. :D
Moje rodiče zatím ještě kecaly s Kaččinými rodiči. :DD
Moje mamka nám přinesla pití a dala nám sladkosti. :DD
Sedly jsme si na koberec, a já si načla pití a začala pít. :D Kačka mě rozesmívala až jsem to potom nevydržela, a to pití co jsem měla v puse, jsem vypustila na koberec. :DDDD Naštěstí už to uschlo. :DD No chytaly jsme výtlemy. :DD
Pak jsme si zaply notebook, a pouštěly si různá videa na youtube, u kterých jsme nemohly. :D A hrály jsme naše oblíbené onlinovky a mamka nám přinesla housky se sýrem. :DD
Můj taťka nám řekl že zítra pojedeme na oběd do restaurace a stavíme se do Dráčiku, tak se mooooc těšíme! Možná si tam něco koupíme, nejpravděpodobněji nějakou levnou MH. :DD
A teďka tu jíme Čoko-Piškoty s Meruňkovou příchutí a Paprikové brambůrky. :DD
Budeme se snažit neusnout, a budeme si číst MH časáky. xDD To zas bude!! :DD
Celý den se dneska skoro jen smějeme různým kravinám. xDDD A určo budem ještě!!! :D
Tak to je zatím pro dnešek všechno, mějte se krásně, páá!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!