Dnešek 27. 7. 2013
Ahoooj, dneska byl úžasný špičákový den!!
Ponocovaly jsme do 5 hodin ráno. :DD
Vstaly jsme v 10:15 a hnedka jsme jeli na oběd do restaurace s mým taťkou. :DD
Já s Kačkou jsme si daly svíčkovou a můj taťka si dal nějaké vepřové ragů s rýží. :DD A všichni jsme si dali pomerančovej džus. :DD
Všem to moc chutnalo. :)
Po obědě jsme jeli do Dráčiku. :)
Hned jak jsme vešly, spatřily jsme Frankie Picture Day, a hned jsme se rozběhly k Monster Highkám. :D Při tom jak jsme běžely, tak jsme řvaly: Jůůů Picture day!! :DDD Prodavačka na nás koukala, ale co... :DD
Já jsem si nakonec koupila tu Frankie PD, která nám hnedka padla do oka. :DD A Kačka si koupila Abbey Scaris. :))
Pak jsme se asi na půl hoďky stavili k mojí tetě. :DD Já a Kačka jsme jí ukázaly naše nové MH a ona nám je pochválila. :D :) Teta nám pak nalila pití a rozdělala sušenky Disco. :DD A kecali jsme. :DD
Jinak z našich nových MH máme neskutečně velkou radost, a dneska jsme s nimi nafotily snad přes 300 fotek. :DDD
Ještě jsme fotily Draculauru B, Clawdeen B, Toralei B, Purrsephone a Meowlody :DD
A když můj táta je pro moji mamku, aby ji dovezl z práce, tak nám poručil ať hlídáme grilované kuře, které se opékalo nad ohněm. :DD Řekl nám, ať ho mažeme štětkou atd.! :DD
Když odjížděl, tak jsme dělaly jak že to kuře hlídáme, ale jak už na nás neměl dohled, tak jsme popadly foťáky a začaly fotit MH. :DD A vůbec jsme si toho kuřete nevšímaly, a šly někam úplně pryč ze zahrady, kde se to kuře opékalo. :DD Natřely jsme ho jen jednou! xDD
Naštěstí se s nim nic zlého nestalo a všichni si pak na lahodném kuřeti náramně pochutnali. :DD
Při všem jsme opět chytaly výtlemy. :DD I při tom, když jsme jedly to kuře. :D
No prostě supr den, a zítra půjdeme do lesa ke Sv. Anně a budeme tam zase fotit monsterky xDD aji sebe :)) :DD
Tak se s váma loučíme!!! :))) Fotky najdete potom ve videu. :DD
Komentáře
Okomentovat