Dnešek 28. 7. 2013

Ahoj!!! Dnešek byl takový zvláštní den... :D
Normálně jsme vůbec nešly spát a byly vzhůru až do 8 hodin ráno :D
Ale pak jsme stejně ještě šly na chvíli spát, a spaly jsme do 11 hodin :DD
Pak nás moje mamka vzbudila, že je oběd. :DD Měly jsme kuře na paprice. :D Moc nám to chutnalo. :)
Po jídle jsme šly na noťas, byly na něm asi 3 hodiny, a potom jsme si zbalily do mé tašky naše MH panenky a šly ke Sv. Anně do lesa. xD
Když jsme přišly ke Sv. Anně, provedla jsem tam Kačku. :) Po nějaké chvíli jsme si sedly na lavičku a položily vedle sebe tu tašku s MH panenkama a dalšíma věcma. Ta lavička byla u potoka.
Chvilku jsme kecaly, chvilku jsme se fotily a pak ta taška s našema věcma se najednou nějak převážila a spadla z lavičky rovnou směrem do potoka. Naštěstí, ale opravdu naštěstí tam bylo kapradí, které tašku zachytilo.
Naštěstí žádná MH panenka nespadla do potoka, ale mááálem tam skončil Deuce...
V potoce skončily Kačky baterky do foťáku a orbitky.. :/
Tak já jsem do toho potoka vlezla a ty baterky vytáhla.. naštěstí fungovaly.. ufffff :)))
Ale orbitky zmizely.. asi je odnesl proud.. :// Ale aspoň že tam neskončila žádná ta MH panenka, jinak by jsme se zbláznily.. a navíc ta taška byla otevřená!! Jsme moc rády že to kapradí tam bylo, jinak by to dopadlo hodně špatně...
Po chvíli jsme šly teda fotit naše MH panenky, ale bohužel tam bylo moc komárů a pořád nás štípali.. tak jsme se raději sebraly a šly domů. :DD
Při cestě se nám také ovšem něco přihodilo... Kačka se nabodla na klacek nohou, tekla jí krev jako blázen, tak jsme se musely vrátit k potoku a tam si Kačka nohu od krve umyla. Potom jsme ještě asi 10 min čekaly než to krvácení přestane.
Pak jsme se vrátily domů celé vyřízené, tak nám moje rodiče namazaly chleba s domácí paštikou a rajčata. :D
Potom jsme se šly natáhnout. :DD A šly na noťas, u kterého jsme později chytaly opravdu dusivé výtlemy. :DD
No prostě kraviny jsme dělaly no. :D
A moooooc se těšíme na zítřek, protože si budeme sami vařit!! A hádejte co!! No špagety... :DD
No to zas bude sranda jak něco... :DD To to dopadne... :D
A pak ještě pojedeme k velikému rybníku a budeme jezdit na člunu. :DD Snad se nepřevrátíme. xDD
Tak se zatím mějte... pááá!!!!!!!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!