Dnešek 31. 7. 2013
Ahojkyy!!! :)
Nechtělo se nám s Kačkou ráno vůbec spát, tak jsme si zaply notebook. :DD
A dělaly na něm různý kraviny... hrály hry, pouštěly videa atd. :D
A my jsme nějak sami od sebe u toho notebooku usly!! Vůbec nic si nepamatujem xDD
Jako já to nechápu.. měly jsme puštěnej notebook a mi při něm usly!! :DD Nic si z toho nepamatujem a vůbec to nechápem.. xDD
Mamka nám pak říkala, že když šla na záchod, tak se na nás šla podívat a prý že jsme měly mezi sebou notebook a spaly jsme a Kačka ještě držela mobil v ruce. xDD No jsme nějaký jeblý či co. :DD
Mamka jí ho prý vytáhla z ruky... booože :D No prostě nepochopíme no.... :DD
Když jsme teda vstaly, nasnídaly jsme se a šly si uvařit. xDD Tentokrát čočkovou polévku. :DD
Při tom vaření jsme byly na notebooku, a v jednu chvíli jsme na tu polévku zapomněly :DD trošku se přichytila no... :D
Ale stejně byla poměrně dobrá.... :DD
Po jídle jsme šly opět na noťas a pak zase fotit naše MH. :DD
Asi po hodině jsme šly večeřet... měly jsme párky s kečupem xDDD
A najednou přijely Kaččini rodiče... :(( jsme myslely že se zblázníme ;((
Ale nakonec jsme bláznily úplně kvůli něčemu jinému...
TO SE DOZVÍTE V CELÉM ČLÁNKU!!!!!!
JELA JSEM KE KAČCE!
TAKŽE TEĎ PÍŠU Z KAČKY POČÍTAČE A JSME POŘÁD SPOLU!!! JUPÍÍÍ!
BUDU TADY AŽ DO NEDĚLE A PAK JEDU DOMŮ..
JEŠTĚ SI TĚCH PÁR DNÍ PARÁDNĚ UŽIJEME! :)*
JSME TAK ŠŤASTNÉ!!!! :)*
Komentáře
Okomentovat