Dnešek 5. 7. 2013

Čauky! Dneska je ten můj očekávaný den! Jela jsem ke Kačce/○Lagoona○Blue○!
Byl to úžasný pocit, když jsem ji poprvé uviděla, to mi věřte! ;))
Když jsme se setkaly, šly jsme ke Kačce domů a já si vybalila všech svých 21 MH panenek! A začala obdivovat ty Kaččiný panenky! :)
Šly jsme na počítač a pak jsme šly do cukrárny. Sbalily jsme si 4 monsterky: Kačky: Jinafire, Lagoonu.... Moje: Clawdeen, Draculauru
Když jsme přišly do cukrárny, daly jsme si do poháru zmrzlinu. :)) Když jsme zmrzlinu snědly, vytáhly jsme naše monsterky a začaly je fotit. Fotily jsme je alespoň půl hodiny! xDD Byly tam také malé holky, které celou dobu civěly na naše monsterky... :DD
Pak jsme se vrátily zpátky ke Kačce, pustily jsme si větrák a samozřejmě počítač a hrály jsme jednu bezva internetovou hru.. u které jsme se dusily smíchy.. xDD a pak jsme ještě hledaly vtipné obrázky... :) :DD
Pak jsme šly zase ven, a vzaly opět 4 monsterky.. všechny moje :DD Roller maze: Frankie, Abbey, Lagoonu... Scaris: Ghoulii
A nafotily jsme hafooo fotek.. xDD Pak tam přijeli na kole kluk s holkou, a ten kluk měl trapnou hlášku na mojí Abbey.. Prej: *Hele, avatar!* :DD A my jsme se tomu musely smát.. xDD Potom jsme šly ještě k jednomu domu, a nafotily pár fotek monsterek... :))
Po krátké době jsme se vrátily ke Kačce domů, a jsme až do teď na počítači... xDD a smějeme se tu jak šílenci... xDD
A budeme se snažit být co nejdéle vzhůru! :DD :)*
Dnešek byl moc úžasný a moc jsme si ho užily a těším se na další dny s Kačkou... :)*♥
Toto je jedna fotka z tej cukrárny. :))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!