Dnešek 6. 7. 2013
Ahojte... :) Tak, jdu psát článek o dnešku! :DD :))
Když jsme se ráno vzbudily, tak jsme se oblékly, nasnídaly atd. :DD
Pak jsme si zaply počítač, okoukly blogy a hrály online hry. :DD Záchvaty smíchu byly zase... :DD
Pak nás Kačky rodiče zavolaly, že dávají v televizi Pevnost Boyard. :)) Já a Kačka milujeme Pevnost Boyard.. a teď tam byla úplně ta original stará Pevnost Boyard.. s otcem Furou :DD A byla pěkně dlouháááá narozdíl od dalších serií. ;))
Když Pevnost skončila, jeli jsem na oběd do restaurace. :)) Kačka si tam vzala mojí panenku Clawdeen basic, protože se do ní zamilovala. xDD Já se zase zamilovala do její Jinafire. :DD
Jídlo v restauraci všem moc chutnalo. :)))
Pak jsme jeli do Neslovic na točenou zmrzlinu a domů všelijaké druhy řezů. :)) Např: Vanilkový, hruškový ... :DD
Pak jsme se vrátili ke Kačce domů. :))
S Kačkou jsme si sbalily opět 4 MH - Mojí Skelitu, Cleo PD, Clawdeen basic ... a Kačky Catrine :))
Samozřejmě.. udělaly jsme zase hafooo fotek s nima. xDD
Natrhaly jsme si i maliny z maliníku, byly výborné. ;)) :DD
Potom jsme šly zase na počítač hrát online hry.. u kterých jsme málem umřely smíchy xDD Fackovaly jsme Obamu xDDDDD
Potom nám Kaččini rodiče přinesli ty řezy a kávu. :DD Mňamka!
Po nějaké době jsme se šly dívat na film *Ztracený svět: Jurský park*! Bylo to suprrr... :))
Když film skončil, šly jsme opět na počítač a Kačka napsala o dnešku článek na blog a já ho píšu taky. :) :PP
A už se moc těšíme na zítřek, půjdeme hrát kuželky a taky možná na koupák :PP
Tak já se s vámi loučím..................Vaše Neferča!
Komentáře
Okomentovat