Dnešek 7. 7. 2013

Ahojkyy... :)) Dnešek jsme si s Kačkou taky výborně užily!!
Když jsme ráno vstaly, šly jsme na počítač. xDD Po nějaké době přijela Kačky babička. :))
Za chvíli byl oběd, který mi moooc chutnal. :))
Pak jsme se opět vrátily na počítač a hrály naši oblíbenou onlinovku, u které umíráme smíchem. :DD
Potom jsme jeli na očekávaný koupák, kde jsme si to doooost užily!!! :)
Chvíli tvralo, než jsme vlezly do vody, protože byla vcelku poměrně chladná. :DD Ale za pár minut jsme tam vlezly. ;)
Chodily jsme z bazénu do bazénu a byla to sranda. xDD A já skákala do vody.. :DD i pozadu, s otočkou atd. xDD
A tam byl takový divný plavčík, ze ktrého jsme si dělaly s Kačkou srandu. :)) On pořád chodil sám, a mluvil si sám pro sebe, a dělal různý ksichty, tak jsme se mu děsně smály. :DD
A hlavně jsme se potápěly.. a já většinou chytala pod vodou výtlemy... tak takový bublinky vždycky xDDD
Na tobogánu jsme nebyly ale zítra pojedeme zase na koupák, a půjdeme tam, jupííííííííí :DDDDDDDD
A byly jsme hlavně v tom nejhlubším bazénu, který měl hloubku skoro 4 metry. :))))) A já se pokoušela stoupnout si na dno, ale nepodařilo se mi to. :// A to jsem to dělala asi na 20 pokusů. :DDD Nejdřív jsem se tam potopila, ale hnedka mě to vyneslo nahoru, tak jsem tam skočila ale stejně jsem na dno nedosáhla, tak Kačka se se mnou potopila, držela se schůdků a byla pod vodou, a já jsem šla níž a chytila se jí za nohu aby mě to zase nevyneslo nahoru. Stejně to všechno bylo houby platné, protože na dno jsem zase nedosáhla. :/// :DD
Tak jsme se na to vykašlaly, ale zítra to DOKÁŽU!!!!!!! :DD :PPPP
Taky jsme dělaly stojky ve vodě. :DD
Nafotily jsme 5 našich fotek. :PPPPPPPP :DD
Asi čtvrt hodiny před zavírací dobou, jsme se začaly balit a šly do převlékacích kabinek pro ženy, ale bohužel byly obsazené, a na jedné byl dokonce kluk!!!!!!! Jako nechápu co tam dělal?????!!
A taky jsme tam viděly některé páry se muchlovat, no trapárna :P
My jsme se rozhodly že nebudeme čekat až se v těch kabinkách převlečou a tak jsme šly za stromy. :DD
Převlékly jsme se a přijel si pro nás Kaččin taťka a odvezl nás ke Kačce domů, kde jsme šly na počítač, na kterym jsme až do teď. :DD
Dnešek byl suprovýýýý. :))))*
P.S.: Možná budu u Kačky až do středy. :)) Jupííííííííí.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!