Dnešek 8. 7. 2013
Čauko. :)
Dnešek byl super jako všechny předešlé dny. :D
Ráno jsme vstaly, nasnídaly se a šly nakoupit nějaké věci na přípravu obědu do blízkého obchodu. :D
Kromě potravin jsme si koupily i 2 kinder mléčné řezy, brambůrky a časopis BRAVO. :D (Než usneme tak si jej za světla mobilu přečteme a asi umřeme smíchy.) xDDD
Po obědě (měly jsme koprovku :D) nás Kačky táta zavezl zase na stejný koupák jako včera. xDD
Vybalily jsme si věci, vzaly jsme si nové koupené potápěčské brýle a šly se koupat. :D
Prvně jsme šly do nejmělčího bazénu, kde jsme dělaly stojky, potápěly se a různě blbly. :DD :)))
Pak jsme už jen chodily z bazénu do bazénu a potápěly se. :DDD (Zkoumaly jsme spodky plavek lidí :DD)
Jelikož jsme měly jen jedny potápěčské brýle a musely jsme si je mezi sebou půjčovat, rozhodly jsme se, že si koupíme ještě jedny, které prodávali na tom koupališti. :DDD :PP
Stály nás 98,- Kč a byly na ho***. Njn, šunt! xDDD Tečujkla do nich voda... a když jsme se podívaly na zadní stranu obalu uviděly jsme text: "Profesionální potápěčské brýle. Vyznaí se nízkým odporem vody..." xDDD
Wtf, musely jsme se smát. xDDD Jak to tam mohli napsat?! :DDD :XXX
Po marných pokusech se brýle utáhnout tak aby do nich neteklo jsme se nakonec rozhodly, že je odložíme na chvíli na břeh vody. :DDD
Začaly jsme blbnou jinde a brýle byly bez dozoru...
Za nějakou tu dobu jsme chtěly zkontrolovat, jestli tam ty brýle jsou... :DDD
Co si myslíte? Byly tam? Ne nebyly. xDDD
Hned jsme se šly kouknout blíž, plavaly jsme a šmátraly po dně bazénu jestli tam brýle nebudou... a nebyly! xDD
Někdo nám je ukradl.. :XXX
Když jsme si představily, že si někdo vzal ten šunt, chytaly jsme výtlemy. xDDD
S úsměvem jsme si šly koupit 2x hranolky s kečupem a tatarkou a s kofolou (to co včera, žádná změna :DDD).
Potom jsme zase ještě blbly ve vodě. :D
Až už byla krátká doba před zavíračkou, šly jsme se převléct zase za borovici. xDDD
Jakmile jsme tam přišly a chtěly se převléknout, spatřily jsme deku a boty přesně tam, kde jsme se chtěli převléct. :DD
Vyřešily jsme to jednoduše: obě jsme vzaly deku za protější konce a hodily přes borovice. xDDDD
Horší to bylo s těma botama. xDD
Když jsme totiž házely s dekou, kolem šli lidé tak jsme se rychle schovaly a přišlo nám blbé nechat tam boty samotné, tak jsem je rychle popadla a zahodila je za borovici taky. :DDD Pěkně se rozletěly a rozplácly na zem. :DDD
To ani nevíte čí ty věci byly.................................................. byly plavčíka! xDDD
Jak přišel, uviděl svoje věci zahozené za borovicí. xDD
Začal kroutit hlavou a my opět chytaly výtlemy. xDDD
Pak už jsme se jen zbalily a rozběhly k autu... :D
Za ty výtlemy a legraci ten den opravdu stál! :DD
Komentáře
Okomentovat