Dnešek 9. 7. 2013

Čaukyyyy! :)))
Po obědě nás Kačky táta dovezl zase na ten samý koupák. xDD
Cestou na koupák jsem si koupila potápěčské brýle, stejnou značku jako má Kačka. :PP
Když jsme přišly na koupák, vybalily jsme si svoje věci. :)) A pak s radostí se šly koupat. :))
Já jsem se konečně naučila dělat stojku ve vodě.. :)) Je to vážně hračka!! :DD A je to zábavné. ;)
Po chvíli jsme uviděly další Kačku (1Directionku), prohodily jsme s ní pár slov a pak si jí nevšímaly. :DD
Blbly jsme ve všech bazénech. :DD A hlavně se potápěly, a zkoumaly spodky plavek lidí. :D
A v tom nejhlubšim bazénu jsme se pokoušely dotknout dna, ale stejně nic!
Já už na tom dnu skoro byla, jenže tam byl tak děsný tlak že jsem to tam už nevydržela a musela se vynořit, jinak by mi asi praskly ušní bubínky. :DDD Pak mě děsně bolelo levé ucho.
Po nějaké době jsme si šly koupit 2x langoš s česnekem, kečupem a sýrem, kofolu a Coca-Colu. :D
Když jsme dojedly, skočily jsme zase zpět do bazénu. :D
Jak jinak, dělaly jsme stojky a... naučily jsme se dělat kotouly ve vodě. :DDD
Je to úžasné, moc nás to baví. :DD
Kotouly jsme vyzkoušely ve všech 4 bazénech. :DDDD
Okolo 17. hodiny jsme vylezly z bazénu ven a šly k našim věcem... :D
Kačka zavolala taťkovi a já mamce, jestli bych nemohla u Kačky zůstat do čtvrtka... :DD
Nakonec se nám moje rodiče podařilo překecat. xDDD Takže jsem u Kačky až do čtvrtka, juhůů :DDDDDDD
Do vody jsme hned nešly, protože jsme fotily mojí Abbey Skull Shores. :D Fotky uvidíte až ve videu, které zítra večer vytvoříme a ve čtvrtek vložíme na YouTube (to zas bude čekání... :/ :D). ;))) :DD
Po focení jsme Abbey daly zpět k věcem a ještě na chvíli šly do bazénu. :D
Tam jsme dělaly nejen stojky, ale už i kotouly. :P :DDD
Za nějakou dobu, až byla krátká doba před zavíračkou jsme šly ke svým věcem a co nevidíme!!!... :O "Milion" mravenců na osuškách, Abbey atd. :O
Já jsem začala panikařit, protože z mravenců mám mega fobii. xDD Kačka byla nejprve v klidu, ale jakmile zvedla osušku ze země, zpanikařila taky. :DDD
Nakonec jsme je přeci jen vyklepat musely. :DD
Vyklepaly jsme je o borovice. xDDD
Potom jsme se už chtěly převléknout, ale na místě kde se vždy převlékáme stály 2 holky a ženská s miminem. :// :DD
Myslely jsme, že za chvilku odejdou... mýlily jsme se. :DDD
Ta ženská to děcko začala ještě kojit... myslely jsme, že nás klepne. xDDD
Zbalily jsme si teda věci a v plavkách jsme začaly hledat místo, kde nebudou lidé a kde se budeme moci v klidu převléknout. :DD
Po celkem dlouhé době jsme našly jedno místo za borovicemi, smrky a kopřivami na strmém kopečku. :DDD :))
Tam jsme se převlékly... no, stejně nás asi několik lidí vidělo a my musely chytat výtlemy. xDDD Já si nejdřív svoje oblečení zavěsila na ty smrky a borovice. :DD A ta borovice mě pořád píchala do pr****. xDDD Pak jsem si tam odhodila plavky. :DD Když jsme se převlékly, já jsem srdečně poděkovala stromům za spolupráci. :DDD
Pak jsme se jen rozběhly k autu... :D
Takže zase další úžasný den. :)) A ten plavčík, co jsme mu včera praštily s tou dekou a botami, si to tam radši už nedával... no má štěstí, jinak by to asi dopadlo stejně xDD
A jsem moc ráda že jsem u Kačky až do čtvrtka. :)*

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!