Dnešek byl opravdu úžasný! :)

Ahooj, dnešek byl opravdu výborný a úžasný den!!!
Strávila jsem ho s mojí milovanou rodinou :))*
A navíc byla pouť u nás v lese :DD
Mooooc jsem si jí užila, a koupila jsem si: Vojenskou bundu, Náhrdelník, Bublifukovou pistoli (ta když se zmáčkne tak z ní vyletí plno bublinek), Štěstí (měla jsem v něm takovou keramickou berušku :D) a Trešňový pendrek :D
Nejvíc mě naštvalo že tam zase měli ty hnusný padělky Monsterek... falešné panenky Monster High.. ://
Za chvíli opravdu pohltí svět...
Jinak jsme tam byli s rodinou, kecaly jsme, chytaly výtlemy atd. :D S tetou Věrou jsem se byla ještě podívat v kostele. xDD
Pak když jsme se vraceli domů, přijela k nám moje teta Maruška, kterou moc nevídám no. :DD
Hned jsme se uvítaly a teta mi dala pusu. :DD
Pak jsme se šli všichni naobědvat.. měli jsme hovězí vývar a řízek s bramborovým salátem. :)) Všem to moc chutnalo! :)
Pak přijela další teta, která se jmenuje Hana, s bratrancem Mirkem na kole. :DD (Mám plno tet no :D)
Omluvila se že nepřijela dřív, ale bohužel neměla čas, ale na pouti s Mirkem byla. :)
Tak už nás bylo opravdu plno... :D Někdo pil pivo, někdo slivovici, někdo poděbradku, někdo magnesiu... :DD
A taky jsme nafotili nějaké fotky.. dám vám sem jednu... je se mnou a s mojí tetou Hanou.. je nejzdařilejší :))
A ještě jsem ukazovala svým tetám moje panenky MH a úplně je obdivovali.. to jste měli vidět :DD
Dnešek je fakt super... :)) A taky je super to, že v pátek ke mě jede Kačka! (○Lagoona○Blue○) ♥
Jo a ještě k objednávce designu... lidičky, všechny designy budou do pátku hotovy, tak hlídejte emaily protože tam vám je zašlu. Děkuju. ;)
Tak jo a tady je ta fotka... :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!