Dneska je to rok, co mi přišla panenka Abbey basic

Čááu! Dneska je to už rok co mi přišla panenka Abbey.. :) před rokem jsem ji rozbalovala z krabice... to to uteklo :))
Na fotky jsem tentokrát nenapsala zdroj protože nemám moč času, musím se připravit a balit.. pojedu totiž zítra k té blogerce-mojí BFF :))* jistě už víte ke které, ale stejně vám o tom napíšu večer článek.. :)
Tak dost kecání a tady jsou ty fotky.. (některé jsou odfláklé xD)
A prosím nekopírujte ty fotky, jinak budu muset nahlašovat!
















Otázky:
Líbí se vám tyto fotky?
A která nejvíc?
Máte taky tuto Abbey?
Pokud ne, chtěli by jste ji?
Máte Abbey v jiné kolekci než je tato?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!