Jedu na dovolenou!

Ahoj, ghouls! Chci vám oznámit že odjíždím dneska na dovolenou a vrátím se 17. 7.!
Takže bych byla ráda kdyby jste mě vynechali z kontrol affs. ;) Děkuji!
Beru si tam 5 svých monsterek, které budu fotit :) Beru si tam: Neferu, Toralei, Rochelle, Draculauru a Clawdeen basic. ;) Takže nafotím nějaké fotky.
Ještě si tam vezmu tablet, ale to jen kvůli skypu abych si mohla dopisovat s Kačkou a dalšími kamarádkami z blogu. :) Snad tam bude WiFi! :D
Tak jo, to je asi vše, tak se s váma loučím! Mějte se hezky a páá! :)
Vaše Neferča!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!